Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Gianluca & syn

                Gianluca Garden Roses          Lancelot Garden Roses                 Lukášek (pedigree)                                                           Lancíček  (pedigree)                                            
                                                                                       
                                                                7.2. Lukáškovo děti mají  nové domovy a posledního  Lancelotka jsme si nechali společně s  chovatelkou ve "společné -střídavé péči". Je to nádherný kluk s vynikající povahou. Landík je už přezubený 6/6+4 a již cvičí  výstavní postoj..Je to naše velká naděje. Jen doufáme, že nechuť do vystavování po svém otci nezdědí, že se v tomto "pomamí" po mamince  - CH.Baby  od Kimovy boudy.
 

2009
 
24.10. Tak lidičky, jestli někdo přemýšlíte o tom, že si pořídíte štěňátko, tak byste neměli váhat. Mám opravdu vydařené a krásné dětí, dvě z nich  - Littel Baby a Luxury Petty už jsou v nových domovech. Na nové páníčky čeká ještě Lancelot - silný mezityp, ale  to bude fakt "kus" krasavce, na výstavy jako stvořený (..jsem si dával záležet..hihi).  Čeká i  Galinka - Legal Lover, krásná a moc moc šikovná HA holčička. Čeká i Luciano -  opravdu takový medvídek, klidný a pohodový a  hodně přemýšlivý, který si vše nejdřív pečlivě rozmýšlí.. a pak jedná. Vhodný bude především jako parťák, společník a mazel.
   

29.9 Tak se vám musím pochlubit jak ty mé děti rostou a krásně prospívají:
           
24.8. jsem se opravdu stal tatínkem  tady jsou moje děti:
 
    
                    PP kluk                                 HA holčička                   HA kluk                                 HA holčička                           PP holčička

 
 
1.7. Tak si představte co se u nás tento týden dělo...pořád jsem slyšel mojí maminku - paničku jak říká..: " ježíši můj  Lukášek "TO" bude dělat, moje miminečko....  musíme odvést Majtínka, aby to neviděl..!"
Věřte mi, že jsem byl vyděšený, při představě, že "TO"  - bude zase nějaka výstava. Dopředu se počítá s tím, že to bude propadák, když  to nemůže vidět Majťa..Tak proč mě tam proboha přihlašují..? Ví, že to prostě nemám rád, a že mám rád agility... Co jsem komu udělal??
No a pak se to stalo.. Odvezli z domova Majtínka i Lumpíčka k babičce, a já zůstal doma sám... Bože jak já bych  chtěl jet také k babičce...Ale od babičky maminka přijela s Babynkou - Majtíkovou  maminkou... Řeknu vám, to je ale "šťabajzna"...sice trošku starší než já, ale tak pěkně voněla...hned jsem věděl co se po mě chce.. Babynka byla velmi vstřícná a tak jsem  konečně pochopil, co myslela  maminka , když říkala, že "TO" budu dělat..Už jsem prostě  dospělák.. a doufám, že budu tatínkem.. Však doma už mě tak všichni říkají...
 tak snad za měsíc  už prý budou vědět , jestli budu skutečně tatínkem...
CH.Baby od Kimovy boudy x Gianluca Garden Roses
 
 
8.5. Tak jsem jel s paničkou a Majtínkem a ještě partou dvou i čtyřnohých kamarádů na první květnový víkend , na výlet  do Černé Hory a Makedonie. Všichni čtyřnožci se jeli vystavovat, ale já měl to výsostné právo, že se vystavovat nemusím. Však mi to moje maminka slíbila, a ta umí držet slovo..na to vám dám svoji tlapku. Jel jsem jen jako doprovod a byl jsem  moc rád.
     

Když jsem byl s mojí rodinou v létě na "psím táboře" snažila se moje panička  naučit mě základům agilit. Takové to běhání přes překážky a  také do tunelu... No protože ji mám rád, tak jsem  se trošku snažil a ona mě za to moc a moc chválila. To mám  rád.
 Pak mě jednou v zimě panička povídá..Lukášku, tak co pojedeme se někam spolu podívat? No řeknu Vám, šly na mě mrákoty.. už jsem to viděl úplně jasně.. zase nějaká  výstava a hranaté kruhy... Panička však nechystala žádnou klec, žádné tašky, jen mě dala obleček a jeli  jsem spolu.  Když jsem přijeli na místo, byl tam také můj kamarád Falín a ještě nějací pejsci, hala, překážky, které jsem znal z letního tábora...Ano byli jsme na kurzu agility. Já byl tak šťastný, že nejsem na výstavě, že se mi to líbilo, a  protože už jsem nějaké překážky znal, tak mi to celkem šlo.. A řeknu vám.. baví mě to, panička je nadšená a já jsem nadšený, že ona  jen nadšená.
...
  A tak chodíme každý týden a já se vždycky moc těším.. a  víte co.. panička už mě nestíhá...ale pst..dělejte, že to nevíte..

   

 17.11. To si představte, že jsme se v sobotu ráno vydali na výlet autem, Já, Majta, panička a Terezka. No na konci cest jsem viděl tu zradu -. VÝSTAVA - DĚS BĚS. Ale musím uznat, že to nebylo hrozné, panička nás vezla s Majtou na bonitaci - uchovnění. Pravda, prohlížely mě tam nějaké "ženské", ale musely uznat, že jsem pěkný kluk a tak jsem uchovněný..heč.. a teď už můžu pokukovat po nějaké pěkné  holce.... tak holky..kde jste??  


 

20.6. Já miluji sluníčko, svoje  lidičky, a také dbám na správnou výživou  -  v létě mám mít dostatek tekutin a vitamínů, takže se tím vzorně a zodpovědně řídím..  

...hmmm vypadá, že je to dobrýý                                     ..hele tak bacha"!! dejte si všichni odchod!!!                     tááák a teďsi pošušňám

                                                                                                     


 3.6.  Vidíte jak jsem zase krásně opálený...miluji sluníčko.. A co vy? Taky?


31.5.Tak vás zase po dlouhé době zdravím. Představte si, že na konci dubna se u nás doma zase začalo mluvit o nějaké výstavě, cestě autobusem,moři a co  vám budu povídat , na mě šly mrákoty. Ta zrádná maminka mi slíbila, že už na žádné vystavy nebudu muset a najednou se  o ničem jiném nemluvilo. Ale na její omluvu musím napsat, že  na výstavu vzala opravdu jen Majtu a já si užíval u babičky a dědy společně s Lumpíkem a Cilkou. To byla pohodička..

 

 No a  před pár dny, mě najednou s  tatínkem naložili do auta a jedeme a jedeme a najednou koukám..jsem na výstavě, já stojím u výstavního kruhu...maminka si s někým povídala a vůbec nechtěla vidět můj žalostný  pohled. Už jsem nevěděl co mám ze zoufalství dělat. Pak mě to napadlo, já vám ukážu  na co že  si myslím, že tyhle výstavy jsou  a šup,udělal  jsem pěkně hromádku hned mamince pod nohala u kruhu.. To máš za to...ty zrádkyně jedna...

No mamča zachovala chladnou hlavu, bobek uklidila a  utěšila mě, že jsem tam opravdu jen na kukandu a že já do žádného  blbého , samozřejmě  hranatého, kruhu nebudu muset.

 Tady jsem vám připravil pár foteček, kdy si užíváme u babičky na zahradě..

      

 

30.12.07   Ahojte lidičkové, tak je  po vánocích, dostali jsem s klukama  spoustu dárků, ale největší radost jsem měl z návštěvy u dědy a babičky. Děda je  správňáckej par´ták...Povídal několikrát mojí  mamince, aby mě netahala pořád někam na nějaké výstavy, že nejlíp je mi  doma a u dědy na zahradě.. a měl pravdu. No však z té poslední výstavy, jsme si přivezli všichni kašel a rýmu a jezdili jsme k panu doktorovi na injekce.. Takže  to prozatím vypadá, že jsem se svojí taktikou - "nepředvádění se" - na výstavách, dosáhl svého, a budu mít už konečně klid.  Slyšel jsem tuhle maminku mluvit do telefonu a říkala, že  Lukáška - jako  mě -  nebude na výstavy hlásit, když to nemám rád, že budu jen jezdit jako doprovod Majtíka. Hurááááááá...Dědečku a babičko...děkuju!!!

           

Dobrý den,

už to nemůžu v sobě  nosit dál, nevydržel jsem to a musím vám zase naštěkat něco na moji paničku.

Já   dobře vím, že mě má moc ráda, nejen ona, ale i  všichni ostatní dvounožci v  naší rodině, ale  to si představte nedá a nedá pokoj s těmi výstavami. 
 Zase mě  dotáhla na další  výstavu do Českých Budějovic. Já se tak  snažím  to vystavování kazit,  když se nedívá okamžitě se krásně hrbím a chci vypadat jako velbloud..no nebo alespoň lama.. Na stole  na sebe nenechám sáhnout..  nikoho -  natož  zase nějaké chlapisko, co na mě v Budějovicích "hrabalo" a ještě o mluvilo nějak divně, prý slovensky..Pan rozhodčí byl prý ze Slovenska, říkala  panička , když mi prosila, abych ho nekousl, že by to byla mezinárodní ostuda. No copak to že pes kouše je nějaká ostuda?! To je snad dobře, když nedovolím aby na mě osahával cizí chlap..no ne? Jen moje panička   to pořád nechápe, no ale  věděl jsem , že to bych asi přestřelil, tak jsem ho tedy nekousl, ale právě jsem se překrásně hrbil..Měl jsem ze sebe  radost...Dostal jsem známku VD za to, že se hrbím, ale panička  světe div se... měla velikou radost, protože se zadávaly i horší známky..kdybych to byl věděl, že můžu dostat  ještě horší, tak bych ho byl  fakt rafnul..bych ho chtěl machírka pak vidět ..hihi
 
 No a to si představte, že panička nám domů pořídila  ještě jednoho psího kámoše - Majtu - his Majesty Hideaki Garden Roses. Hele já měl docela radost, myslel jsem , že se mnou bude jako naháč, i když  osrstěněj, navíc trochu brácha, držet basu... no to jsem se tedy přepočítal...On se Vám nosí na výstavě jako páv.. klidně na sebe nechá sahat i cizí lidi, a i  rozhodčí, a aby toho nebylo málo , ještě je pusinkuje.. fůůj hanba!!  V tomhle si tedy bráchou fakt  nerozumíme.. .  Jinak  to jde.. no  i když.. ještě jedno Vám musím říct.. Jo  já vím, žalovat se nemá, ale hlásit se to musí . Majta je  prasítko.. chytá myši, pak se v nich válí nebo je dokonce chce nosit domů... to  naprosto nechápu. Já jsem slušný, čistotný, vychovaný mladý pes a on...prasítko..jak jinak bych to řekl o svém  bráškovi slušně... No  víte ono je to tak, že moje maminka je stejně jako já  vychovaná a slušná dáma a mamina mého brášky je  poděs, vůbec jí nevadí když prší, vůbec jí nevadí louže, bláto, bahno, nejen že nevadí, ale ona to vyhledává... si na to moc dobře pamatuju, když jsem ještě bydlel se všemi pohromadě u  své bývalé maminky.
Ale jinak jsem rád, že tu s námi Majta je a také ho strašně pěkně přívítal dědeček a babička, ke kterým jezdíme na zahrádku se vylítat.. Hned se na něj k nám přijeli podívat a on se jim děsně líbil. dokonce tak, že  moje maminka  říkala, že jsou z Majty úplně  poprděný..ale  vůbec nevím co to je... a  babička si ho chtěla vzít domů a dokonce s ním chodí na procházky, protože prý chodí líp než já. On se totiž naparuje  já chodím rychle a všude chci být první, a tak babičku za sebou trochu táhnu..hihi
 Tak jsem si trošku ulevil.., ale protože  znám  svoji paničku, tak mi je víc než jasné, že mě zase dotáhne s Majtou někam na výstavu. Copak Majta-zrádce, ten  bude zase pusinkovat cizí lidí, ale tohle já dělat fakt nebudu a nebudu. A kdybyste někdo věděl jak ještě víc kazit vystavování se, tak mi prosím písněte. Lukáš.

No tak si vám musím zase po dlouhé době postěžovat....no fakt jo.. a vůbec.. přemýšlím, jestli si nezaštěkám na " protivýstavní linku bezpečí pro psy".. Mezi námi..já vědět číslo, tak tam snad štěknu hned..

  Heleďte já vím, že mě moje maminka má  fakt ráda, ale  už to přehání s těmi výstavami, ale já jí její rozhodnutí, mě perfektně předvést úspěšně  sabotuju..

Bylo to  v Karlových Varech na Krajské výstavě a to fakt neštěkecám, byla tam i moje bývalá maminka.. tedy taky pěkná zrádkyně s mými dvěma brášky. Ale to jsou bábovky, ty se klíďo píďo předvádí...  tak  podívejte se ..kruhy.. zase žádný kruhy nebyly... to už  jsem nějak pochopil, že na ty asi budu čekat marně,  rozhodčí taky žádnej ošklivej chlap, ale  strašně hodná paní..tak na co se vymluvit, když navíc bylo krásné počasí... chyba se ale našla.. běhali jsem na asfaltu... fůůj to není pro mé  tlapičky.A pak tam byla úžasně  voňavá loužička po nějaké psí slečně a tu jsem nechtěl opustit, tedy tu loužičku. No a to zase nemohla nějak pobrat v  hlavě moje maminka.. nakonec  jsem si vyvzdoroval N2..chichi

 Aby toho nebylo málo.. další týden mě dovezly do Mladé Boleslavy- zrádkyně... No a co-zase kruhy  do čtverce.. ty lidi jsou fakt někdy  nepoučitelný... Jenže paní rozhodčí byla zase moc milá paní a navíc měla pochopení pro takové  odpůrce vystavování jako jsem já, tak jsem  dostal pro mě fakt potupnou známku VN2.

Maminka byla moc šťastná, nová i bývalá....já tedy tohle jejich nadšení  nesdílel.  A pochybuju, že mě holky  dají pokoj...no uvidíme, zatím budu  pátrat po "protivýstavní lince bezpečí pro psy". Kdyby o ní někdo  z  vás věděl, tak mi to nezapomeňte štěknout...díky...

    


Tak si představte, co tu moji  člověčí maminku napadlo...že  budu chodit na výstavy...No má  rozum?? Copak já se potřebuju někde někomu předvádět? Není snad na první kouknutí jasné, že jsem  prostě pěkný kluk?

Ne, maminka, pravda za velikého přemlouvání její kamarádky, se rozhodla, že to prostě budu zkoušet. No a to vám řeknu,to mě tedy pěkně  naštvala..Já to nemám zapotřebí se někde nakrucovat jako  manekýn..jsem  krásný i bez toho a  doma mě všichni milují. Tak jsem se rozhodl, že to tak nenechám, a výstavy budu bojkotovat..

Na první výstavu jsem musel do Trmic - Oblastní výstava 17.6. - bylo to tam pěkné, to musím uznat, všude  plno pejsků, prostě prima. Pak najednou mě maminka vzala do  toho "výstavního  kruhu"..nechápal jsem  proč je to kruh, když to vůbec nebylo kulaté... to mě jen utvrdilo, že se jen tak nenechám okukovat, navíc ten pán co mě měl  prohlížet...ten se mi ani trochu nelíbil, ten by sám potřeboval plastického chirurga a mě  - krásného kluka, by měl posuzovat..tenhle..

No tak to prrrr, to jsem si nemohl nechat líbit..no uznejte. Tak jsem se pěkně šikovně vyvlíkl  z vodítka a  z toho jejich  hranatého kruhu jsem utekl..huráááááá zdařilo se.

 Ale to byste nevěřili jak jsou ti dvounožci zrádní -  se hned spolčili dohromady a chytili mě. A já do toho kruhu fakt musel..ale nedal jsem svou krásnou kůži zadarmo, pěkně jsem se kroutil a hrbil, abych vypadal jako ten pán... a povedlo se mi to, jen mi k dokonalosti chyběli jeho velké zuby a  velikánské brýle.

Ten zrádce mi prohlédl, povídal, že jsem krásný kluk, mamince řekl, aby se mnou chodila  víc mezi lidi..na nádraží, do hospody..no má on rozum? Co budeme dělat v hospodě?? Mě je nejlíp u maminky v posteli!! 

Za  to,  že jsem utekl, jsem dostal známku N - jako že jsem nadějný - no hele to jsem věděl i bez něho.. na to jsem se na něj nemusel koukat..


  To  Vám zase musím něco povědět, ta moje maminka si nedá pokoj. To jí nestačilo, že jsem jí utekl v Trmicích, ona se rozhodla, že pojedem na další výstavu, kdybych na 100% nevěděl jak mě miluje, tak bych si snad myslel, že mě to dělá schválně, aby mě naštvala... V neděli se  prostě jelo na výstavu - Národní výstava Mladá Boleslav  22.7.     - Ale mě bylo jedno jestli mladá nebo stará... já věděl, že mě "jen tak nedostanou"..

Ale musím se přiznat, že se mi tam docela líbilo. Jen vám povím, zase všichni mluvili o kruzích.. a ať jsem koukal  jak jsem koukal, žádný kruh tam nebyl,a to mě  zase utvrdilo v tom, že se nebudu předvádět  a pokud to jen trochu půjde, tak zdrhnu .

Útěk se nezdařil, tentokrát  rozhodčí nebyl ošklivej  chlap,ale milá a příjemná paní, která měla pejsky moc ráda. Ale nemohl jsem najednou dělat vzorného, to uznáte...tak jsem tedy neutíkal, ale předvádět jsem se taky nechtěl.. já se totiž rozhodl, že  dokud nebudou ty jejich kruhy kulaté, tak mají smůlu... v hranatých kruzích nebudu chodit.. to dá rozum...a  ať se snaží, ne?

 Paní rozhodčí mě napsala,že jsem moc krásný kluk  ( jako bych to  dávno nevěděl ), ale že se nepředvádím... hihi no to jsem přesně chtěl... a zase mi napsala,že jsem Nadějný..nic nového pod sluncem....

 Jestli mě ještě někam moje maminka vezme, tak mi věřte, že se jen tak nedám...tedy pokud tam  bude  "hranatý kruh" .. a že Vám to hned napíšu.. Tak zatím ahoj... Lukášek

P.S. Na vý stavě byl také můj bráška - Gabe Garden Roses  

a takhle  krásně jsem stál...

 

Tak se podívejte jaký už jsem  už dneska velký kluk

           

TOPlist